sobota, 5 grudnia 2009

już odświętnie u krasnali

Czas szykować odświętne kreacje. U Państwa Krasnalskich przymiarki trwają i filcowe skrawki zaczynają nabierać form czapek, szlików i wdzianek...


wtorek, 24 listopada 2009

tajny projekt "wstążeczka"

narysowałam, zaprojektowałam, wydrukowałam....i stworzyłam :o)))
to moje wstążeczki w formie etykietek.

niedziela, 27 września 2009

L jak lawenda i A jak anioły

L jak lawenda to przypadkowy stwór...zostało mi kilka małych deseczek i tak się jakoś z nich literki porobiły. Mam u siebie jeden z wędrujących albumów dziewczyn z HOA i przeglądajac to cudo wpadła mi w oko strona z Kasiorkowym aniołem. No i niech to będa Kasiorkowe anioły w wersji WOOD.
L jak lawenda

A jak Kasiorkowe anioły

środa, 16 września 2009

kucharskie sprawy

Już po wakacjach...czas się wziąść za porządne tworzenie :o))) Wakacje za plecami, Polski żal jak zawsze, z łezka w oku wspominam i już tesknię za nasza złotą jesienią...ahhhh.
To jest notatnik na przepisy kuchenne, wieczory bedą coraz dluższe to i może coś się do niego wrzuci. Do garnka zreszta też...


niedziela, 16 sierpnia 2009

ach te butki...

takie słodkie i malutkie... Troszkę z nimi zachodu, ale są do zrobienia. Każdego chętnego do kupienia instrukcji... zapraszam tutaj.

niedziela, 9 sierpnia 2009

Urodzinowy prezent

Tym razem padło na Eight :o)))) Cuda cudeńka w śliwkowych kolorkach, papiery, futerał do komórki, piękna kartka i te tajemnicze piorące orzechy, ale mam nadzieje, że mnie oświecą baby :o))))

wtorek, 14 lipca 2009

poniedziałek, 22 czerwca 2009