poniedziałek, 7 października 2013

Exploding box dla chłopaka

Uwielbiam dawać prezenty!
A ponieważ żyjemy niestety w takich czasach, gdy większość z nas
woli zamiast prezentu dać pieniądze,
to proponuję przynajmniej ładnie je ofiarować.
A jak? A tak:
Pozdrawiam!


4 komentarze:

el pisze...

fajnie jest dawać prezenty ale nie zawsze obdarowany jest zadowolony więc wygodniej i pewniej dać pieniądze a jak w takim opakowaniu to już prezent nie byłby potrzebny

Marta Wiśniewska pisze...

Zastanawiam się czy to pudełko faktycznie eksploduje jak się je otworzy :) Mój mąż lubi być bardzo zaskakiwany i za każdym razem zamawiam mu z https://4gift.pl/prezenty/prezent-dla-niego/prezent-dla-chlopaka bardzo fajne i oryginalne prezenty w formie gadżetów. Widzę wtedy jak dużo szczęścia mu to sprawia.

Renia pisze...

Ja bym się takiego bała :) Choć to zawsze jakiś oryginalny pomysł na prezent. Jeśli jednak jesteście zwolennikami praktycznych upominków to z pewnością tutaj https://butymodne.pl/ coś takiego znajdziecie. Ładne buty jak znalazł dla każdego :)

Anonimowy pisze...

W summie ja nigdy nie słyszałem o takim czymś więc dla mnie sama ta rzecz jest wielką nowością. Jednak myślę, że na prezent jak najbardziej pasuje. Ja niedawno mojej żonie kupowałem również fajne prezenty w https://duka.com/pl/prezenty/prezenty-dla-kobiet i jestem przekonany, że każdej pani by się one podobały.